• O nas

LR-Kosmetyki-Aloe-Vera-1536x768.jpgWszyscy chcemy żyć długo i w dobrym zdrowiu, co nie jest niestety łatwe, ponieważ wiele produktów, z których korzystamy na co dzień to produkty masowe, których jakość jest niska, a to z kolei ma negatywny wpływ na nasze zdrowie, ponieważ utrudnia to prawidłową regenerację całego naszego ciała i organizmu.

Nasze organizmy potrzebują naszej pomocy, czyli dodatkowych witamin, minerałów, pierwiastków oraz dodatkowych składników, których jest za mało w produktach masowych.

Nasz sklep ViTiV Zdrowie i Uroda rozpoczął działalność w 2018 roku, jednak nasze doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klientów sięga nieprzerwanie już 1997 roku.

Produkty, które oferujemy w naszym sklepie, czyli:
  • suplementy witaminowo-mineralne
  • produkty spożywcze
  • kosmetyki
  • środki pielęgnacji

mają bardzo wysoka jakość, są sprawdzone w ponad 30 krajach i są bardzo wysoko cenione przez naszych powracających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Zachęcamy również do zapisania się do naszego newslettera, aby otrzymać informacje o aktualnych promocjach i nowościach.
*Z newslettera można się łatwo wypisać, klikając odpowiedni link widoczny w każdej wiadomości e-mail.LR-Kosmetyki-Aloe-Vera-1200x628(1).jpg

LR-perfumy(1).jpgLR-Atesty.JPG